Cальса - танець у житті чи танець-життя? PDF Print
Thursday, 16 June 2011 14:17

Перший день знайомства з сальсою.

Пам’ятаю його наче це було вчора: нове місце, незнайомі люди, невпевненість, сором’язливість, цікавість, захоплення вправністю викладачів-все це було і охопило мене в один вечір, який можливо не відрізнявся би від усіх інших моїх вечорів, якби неперебориме бажання впустити танець у своє життя або хоча б спробувати це зробити! Попри все, що постало переді мною у той вечір я відчула і ще дещо – те, що відчуваю і до сих пір.

З першими ритмами музики і не дуже впевненими кроками я усвідомлювала, що порожнеча якимось чудом заповнюється – невже я знайшла те, що шукала, те, у що порину з головою,з яким забуду про все на світі і, в якому буду втамовувати свою спрагу! Відчуття того, що ти на своєму місці взяло мене у полон, з якого тепер важко, та я б сказала практично неможливо вибратись!
Пам’ятаю, як ритми музики ще довго супроводжували мене після заняття! А ще задоволення та насолоду, які, як я уже була впевнена, знову приведуть мене у це місце.

 

Таки привели!

 

Той день, коли я дозволила сальсі ввійти у моє життя я не забуду ніколи, а тим більше ніколи уже її не відпущу.

Гадаю для кожного сальса – це «соус» із різних інгредієнтів! Для мене - це суміш захоплень, вражень, емоцій, приємної втоми, гарного настрою та енергії, яка може тебе заразити уже на першій хвилині спостереження за тим, як танцюють інші.

Сальса змінила ритм мого життя зі спокійного і повільного на драйвовий та енергійний, якого мені так не вистачало. Яким би тебе життя не заставляло бути, у сальсі ти завжди стаєш собою! За допомогою цього танцю ти можеш виразити те, що важко сказати словами. Сальса вчить бути цілеспрямованим і досягати своєї мети. От буває не виходить виконати складний поворот, а ти не зупиняєшся - намагаєшся, стараєшся і повторюєш, повторюєш і повторюєш допоки не виконаєш без помилок.

Як партнершу мене сальса приваблює тим, що ти просто віддаєшся у руки свого партнера і насолоджуєшся вашим спільним творінням. Кожен танець це різні емоції, які у тебе виникають, адже інший партнер виражає себе уже зовсім по –новому. У цьому і вся краса сальси.

Тепер тільки хочеться себе запитати: як я жила до цього без неї?

(C) Ika

 

У Вас недостаточно прав для комментирования. Пожалуйста, зарегистрируйтесь.